کلینیک دیابت تابان را در تلگرام دنبال کنید

تابان در یک نگاه

معرفی پلی کلینیک تخصصی و فوق تخصصی سلامت و دیابت تابان
پلی کلینیک سلامت و دیابت تابان اولین مرکز تشخیص و درمان دیابت در ایران است که براساس الگوهای چند تخصصی ( multi disciplinary ) و بین تخصصی ( interdisciplinary ) ساخته و در حال فعالیت است.
شماری از بهترین متخصصان پزشکی ایران در این کلینیک گرد آمده اند و بهترین دستگاه های تشخیصی و درمانی هم به خدمت گرفته شده اند تا بهترین نتیجه به دست بیاید.
در حال حاضر بیماری دیابت در جهان به دلیل ماهیت بیماری و درگیر شدن بسیاری از ارگان‌ها در روند بیماری تنها توسط یک پزشک و با یک نسخه درمان نمی‌شود و یک گروه درمانی متشکل از متخصصان دیابتولوژیست، قلب و عروق، چشم، کلیه و … به همراه متخصصان تغذیه و طب ورزشی و پرستاران آموزش دیده روند تشخیص و درمان و پیگیری درمان انجام می شود.
در پلی کلینیک تابان این متدهای روز جهان در حال اجرا است و این امکان برای بیمار فراهم است که در محل کلینیک کلیه اقدامات تشخیصی و درمانی لازم را در همان کلینیک انجام دهد. در ضمن در این کلینیک آموزش بیمار از ارکان اساسی روند کنترل و درمان بیمار است و خود بیمار هم بخشی از تیم درمان خود می‌شود.
مراجعه به پلی کلینیک تابان یعنی تضمین دریافت بهترین خدمات در حوزه های پیشگیری، تشخیص، درمان و نظارت بر درمان


پیشگیری
، تشخیص و درمان دیابت بر اساس جدیدترین پروتکل های درمانی انجمن ملی دیابت آمریکا
با حضور بهترین متخصصان و فوق تخصص های رشته های مختلف پزشکی
صرفه جویی در زمان به دلیل ارائه تمامی خدمات مورد نیاز پزشکی در یک مرکز
کاهش هزینه ها به دلیل جلوگیری از اقدامات بی دلیل
پیگیری روند درمانی زیر نظر اساتید دانشگاهی
امکان برقراری تماس تلفنی با متخصصان و کادر درمانی در طول روز

به یاد داشته باشیم که با دیابت هم می توان شیرین زندگی کرد!

خدمات فوق تخصصی و بین تخصصی دیابت

شما در پلی کلینیک تابان می توانید با عضویت در پکیج درمانی دیابت خدمات ویژه دریافت کنید. در این صورت شما به طورمستمر زیر نظر یک فوق تخصص و استاد دانشگاه قرار دارید و او برنامۀ درمان شما را طراحی و اجرا می کند. جدا از این شما مورد بررسی برای تمام عوارض احتمالی دیابت هم قرار می گیرید و در هر ساعت از روز می توانید با مشاوران تعلیم دیدۀ این مرکز تماس بگیرید و پرسش های خود را بیان کنید و راهنمایی بگیرید.

چکاپ های دوره ای

چکاپ های دوره ای جهت کنترل دیابت و پیشگیری از عوارض احتمالی آن

مطالعه بیشتر

ارجاع به سایر تخصصهای پزشکی

ارجاع بیماران به سایر تخصصهای مرتبط پزشکی جهت کنترل و درمان عوارض ناشی از دیابت

مطالعه بیشتر

مشاوره دیابت

ارائه مشاوره به بیماران تحت پوشش، جهت کنترل دیابت و جلوگیری از بروض عوارض آن

مطالعه بیشتر

آموزش بیماران دیابتی

آموزش بیماران دیابتی جهت مراقبتهای بهینه از دیابت و جلوگیری از بروض عوارض ناشی از آن

مطالعه بیشتر

دلایل انتخاب کلینیک دیابت تابان

کیفیت بالاتر خدمات دیابت
کیفیت بالاتر خدمات دندان پزشکیکلینیک دیابت تابان جهت ارایه خدمات دیابت خود از پروتوکل های ADA پیروی می کند که توسط انجمن دیابت آمریکا تدوین شده و ضامن کیفی خدمات این مرکز است. نظارت مداوم بر بیماران و آموزش آنها و همچنین به روز رسانی مستمر دانش دیابت این کلینیک، نقطه قوت دیگری بر ارتقای کیفیت خدمات دیابت تابان است.

خدمات فوق تخصصی و بین تخصصی
ارایه کلیه خدمات به بیماران دیابتییکی دیگر از مزایای ارزشمندی که بیماران محترم کلینیک تابان از آن بهره می برند، خدمات بین تخصصی و فوق تخصصی این مرکز است. در نتیجه معاینات و مراقبت های مرتبط با دیابت جهت پیشگیری و درمان عوارض ناشی از این بیماری در سیستم های قلبی عروقی، کلیوی، چشم، پا، دهان و دندان صورت می پذیرد.

کاهش هزینه ها
کاهش هزینه هااز جایی که کلینیک دیابت تابان خدمات خود را به صورت بین تخضضی ارایه می کند، از هزینه های معاینات مرتبط، آزمایش ها و درمان تا حد قابل توجهی کاسته می شود. از طرف دیگرمجموعه خدمات دیابت تابان با کاهش هزینه ها سیاست تعرفه ثابت خدمات دیابت، هزینه های محتمل بر بیمار را به شدت کاهش داده است.

استفاده بهینه از زمان
کلینیک تابان، خدمات فوق تخصصی خود را به صورت متمرکز در یک ساختمان ارایه می کند. در نتیجه تمامی خدمات مرتبط با دیابت در موقع مراجعه ایشان صورت می پذیرد. درنتیجه از هزینه های زمانی مراجعه به پزشکان و کلینیک های فوق تخصی گوناگون و همچنین سختی رفت و آمد بیماران کاسته می شود.

 

کنترل دیابت | کلینیک دیابت تابان – پیشگیری، تشخیص و درمان دیابت | درباره ما

کنترل دیابت | کلینیک دیابت تابان – پیشگیری، تشخیص و درمان دیابت | درباره ما

کنترل دیابت | کلینیک دیابت تابان - پیشگیری، تشخیص و درمان دیابت | درباره ما
کنترل دیابت | کلینیک دیابت تابان – کنترل دیابت پیشگیری، تشخیص و درمان دیابت | درباره ما کنترل دیابت